Продаж та встановлення
сонячних електростанцій

ТОВ «Гефестбуд» - молода, енергійна компанія, що розвивається. Сферою нашої діяльності є продаж, встановлення, введення в експлуатацію, гарантійне та післягарантійне обслуговування сонячних електростанцій побутового (від 0,6 до 30 КВт) та промислового (понад 30 КВт) призначення.

  • Ми працюємо з благодій-ним фондом «Let’s help!»

    Частину грошей із кожного проекту ми перераховуємо до благодійного фонду. Наші клієнти також можуть зробити пожертвування з першого заробітку за "зеленим тарифом"

Навіщо потрібна сонячна електростанція

Якщо Ви вжили всіх заходів щодо зниження споживання електроенергії з мережі, а рахунки за електрику все ще вражають – найкращим рішенням буде встановлення сонячної електростанції. Така станція проста в установці і практично не вимагає обслуговування. Влітку вона здатна повністю компенсувати енергоспоживання, а взимку дозволить заощаджувати на електроенергії до 80%. Наразі попит на відновлювані джерела енергії зростає з кожним днем. Їхня популярність легко пояснюється невичерпністю, екологічною чистотою, стабільним отриманням енергії, автономністю, захищеністю від підвищення тарифів.

Світова сонячна енергетика бурхливо розвивається, незважаючи на світові кризи та стрибки цін на інші види енергії. Впроваджуючись у всьому світі, енергозберігаючі технології дозволяють їх власникам не лише економити величезні суми грошей, а й заробляти. Не слід забувати, що сонце – це екологічно чистий вид енергії. Використовуючи відновлювані джерела енергії, ви робите великий внесок у енергетичну безпеку України.

Встановивши сонячну електростанцію зараз
– Ви забезпечуєте свій добробут та енергонезалежність у майбутньому.

Калькулятор розрахунку окупності сонячної електростанції

1 Станція
2 Тип панелі
Модель CNCB265W CNCB270W CNCB275W CNCB280W
Максимальна потужність при стандартному випробуванні (STC) (Pmax) 265W 270W 275W 280W
Номінальна напруга (Vmp) 31.13V 31.15V 31.17V 31.18V
Номінальний струм (Imp) 8.515A 8.671A 8.825A 8.98A
Напруга без навантаження (Voc) 37.38V 37.4V 37.42V 37.44V
Струм короткого замикання (Isc) 9.452A 9.626A 9.799A 9.972A
ККД осередку (%) 18.48 18.83 19.18 19.53
ККД панелі (%) 16.29 16.60 16.90 17.21
Робоча температура -40°С до +85°С
Макс. Напруга у системі DC1000
Tок запобіжника 15A
Допустиме відхилення потужності +/-3%
STC: інтенсивність випромінювання 1000W/°С, температура модуля 25°С,
3 орієнтація ВАШОЇ покрівлі
4
кВт
шт
м2
°
кВт/г
кВт/г
*необхідно заповнити
5

Сонячні системи нагрівання води

ГЕЛІОСИСТЕМИ ПРЯМОГО НАГРІВУ - це коли вода нагрівається безпосередньо у вакуумних трубках і збирається в баку, який розміщений над трубками. Тиск у таких системах до 1 Бар/м2. Недоліком цієї системи є її сезонне використання (до негативних температур). Гідність – простота конструкції та, звичайно, вартість, яка нижча, порівняно з геліосистемою непрямого нагріву.

ГЕЛІОСИСТЕМИ НЕДІЛЬНОГО НАГРІВУ - у цих системах, у вакуумних трубках, знаходиться теплоносій, який віддає тепло, що виділяється воді через теплообмінник, який знаходиться всередині приміщення. Додатково може бути встановлений електротен або ще один теплообмінник для відбору тепла з інших джерел. Наприклад, із системи опалення.

Що таке Зелений тариф

  • Це спеціальний тариф, за яким держава в особі державного підприємства «Енергоринок» купує у підприємств різних форм власності та фізичних осіб електроенергію, вироблену з використанням відновлюваних джерел енергії – сонця, вітру, біомаси.
  • Закон зобов'язує енергопостачальні компанії викуповувати у домогосподарств за «зеленим» тарифом надлишкову електроенергію, вироблену покрівельними або фасадними сонячними електростанціями потужністю до 30 кВт. При цьому власникам домогосподарств не доведеться отримувати ліцензію виробника електроенергії. Мета запровадження «зеленого» тарифу – стимулювання розвитку нових видів енергетичних ресурсів, залучення інвестицій у технології використання відновлюваних джерел енергії.
  • Вперше в українському законодавстві згадки про «зелений» тариф на електроенергію, що виробляється з використанням різних відновлюваних джерел енергії, з'явилися ще в 1997 році, але реальні кроки на підтримку альтернативної енергетики були зроблені лише восени 2009 року, коли Верховна Рада прийняла поправки. та «Про альтернативні джерела енергії», в яких було чітко описано механізм ціноформування «зеленого» тарифу.
  • Фіксованою є лише мінімальна ставка «зеленого» тарифу, яку визначають шляхом перерахування в євро роздрібного тарифу для споживачів другого класу напруги на січень 2009 року, помноженого на коефіцієнт «зеленого» тарифу для електроенергії, виробленої з енергії сонячного випромінювання для приватних домогосподарств, за офіційним курсом Національного банку України станом на 1 січня 2009 року. http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z0539-14

ми здійснюємо повний документальний супровід та консультування при оформленні в державних органах (РЕМ).

Наші роботи


Відгуки

СЕС 5кВт. Київська обл, Димер

Дякую за роботу. Змонтували за два дні, не зважаючи на несприятливу погоду. А за усунення протікання біля димаря, навіть грошей не взяли. Також бонусом пішло підключення резервного генератора. І ще раз дякую"

Геннадій Зарицький

СЕС 25кВт. Київська обл, с. Погреби

"Огромное спасибо за работу. Был одним из первых клиентов. Установлено 25 квт сетевой инвертор + 3 квт гибридный. Все сделали качественно. Через год доставили ещё 15 квт инвертор, но пока 5 квт панелей. Снова сделали быстро и качественно. Рекомендую, ребята профи."

Дмитро Зіньковський